Hakkımızda |

HİZMETLERİMİZ

Evden Eve Nakliyat

Kayseri Nursoylar Evden Eve Nakliyat şirketi olarak uzun çalışmanın vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yararlanarak 15 yılın sağlamış olduğu değer ile sizlere kaliteli, güvenilir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Taşıma öncesinde şirketimiz 1-2 iş günü içerisinde iletişlim kurup randevu alıp müşterimizin belirtmiş olduğu tarih ve saatte evinize eksperimiz gelir. Buradaki çalışmamız taşınma günü hiçbir sorun, aksilik yaşanmaması için yapılmaktadır. Eksperimiz ev içindeki tüm eşyaları bir liste haline getirerek not eder ve gerekli taşınma programını hazırlar. Bu kayıtlar dahilinde ev içinde çalışacak alacak personel sayısı, eşyalarınıza kullanılacak ambalaj malzemesi türü ve miktarı, araç boyutu ve sayısını belirler. Müşterimize evden eve nakliyat hizmeti hakkında detaylı bilgi verildikten sonra sözleşme yapılır. Müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte taşınma hizmeti gerçekleştirilir.


Taşınma günü eviniz içerisinde verilecek hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeler dahilinde yapılacaktır.
1- Kayseri Nursoylar Evden Eve Nakliyat bünyesinde çalışan usta, marangoz ve taşıyıcı elemanlarımız ile birlikte ilk olarak ev içinde yapmış olduğumuz çalışma geri montaj ve montajdır. Geri montaj işleminin amacı kapıdan zor geçen, taşınma çok zorluk çıkaran eşyaları birbirinden ayırarak daha rahat ve güvenli bir şekilde taşınması için yapılmaktadır. Geri montaj göre eşyalar arasında gardırop, salon takımı, vestiyer vb. eşyalardır. Bu mobilyalar usta marangozlarımız tarafından birbirinden ayırdıktan sonra her bir eşya parçası özenle ambalajı yapılarak taşınmaya uygun hale getirilir. Kullanılan ambalaj malzemeleri arasında havalı naylon, karton kağıt, ip, bant, vb. malzemelerle paketlenir. Kumaş ve deri koltuk, kanepe, çekyat vb. eşyalarınız hava kabarcıklı naylonlara sarılır. Geri monte yapılan eşyalar yeni evinize gittiğinde usta marangozlarımız tarafından kurulum aşaması gerçekleştirilir.
2- Beyaz eşyalar grubu arasındaki buzdolabı, fırın, ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, cam eşyalarınız ilk olarak özel ambalaj kağıtlarına sarılır ve üstüne 1 kat havalı naylon sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir.
3- Çabuk kırılması söz konusu olan cam eşyalar özel köpüklü karton koliler içinde taşınmaktadır. Çabuk kırılan cam eşyalar nelerdir? Bardak, tabak, porselen takımı, kristal setler vb. eşyalarınızdır. Her bir cam eşya birer birer sarıldıktan sonra koli içine konulur. Taşınma esnasında işin daha koordinasyonlu bir şekilde devam etmesi ve eşyanın zarar görmemesi bakımından her bir koli üzerine “dikkat kırılabilir eşya” ibaresi eklenir.
4- Elektronik eşyalarınız en üzerinde durduğumuz, gereken özen ve hassasiyetin gösterilmesi gerektiği eşya parçacıklarıdır. Elektrikli ve elektronik eşyalarınızın her bir eşya parçası özenle tek tek ambalajı yapılır. Elektronik eşyalarda kullanılan ambalaj malzemeleri arasında karton kağıt ve havalı naylon ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Paketlenen eşyalar özel köpüklü kutu koliler içerisine yerleştirilip taşınmaya hazır hale getirilir.
5- Saksıdaki çiçekleriniz toprakları dökülmeden, yaprakları kırılmayacak şekilde özel fıçılarımız yardımıyla taşınmaktadır.
6- Nakliyat sırasında eşyanız zarar görme gibi bir unsur oluşur inse eşya eğer onarılabilecek bir durumda ise onarılır. Eğer onarılmayacak bir şekildeyse eşyanın aynısının yenisi alınır ve müşterimize teslim edilir.
7- Şehir içi, şehirler arası tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız sigorta kapsamı dahilinde taşımacılık hizmetleri yürütmektedir. Anlaşmalı çalışmış olduğumuz marphe, güneş, hdi, başak sigorta gibi sigorta firmaları tarafından eşyalarınıza sigorta yapmaktayız"

Kayseri evden eve nakliyat,Kayseri evden eve,Kayseri evden eve taşımacılık,Kayseri evden eve taşıma,Kayseri nakliyat,Kayseri nakliye,Kayseri ev taşıma, Kayseri nakliye şirketi, Kayseri asansörlü nakliyat, Kayseri nakliye şirketleri, Kayseri nakliyat şirketleri, Kayseri Nursoylar nakliyat, Kayseri kiralık asansör, Kayseri asansör kiralama, Kayseri nakliyat firması, Kayseri nakliyat firmaları, Kayseri taşımacılık firmaları, Kayseri parça eşya taşıma, Kayseri eşya depolama,Kayseri taşımacılık